Jsme připraveni Vám nabídnout

Reklamní předměty velkoobchodně

Nejlepší a prověřené nástroje pro podporu Vašich výrobků a služeb — tašky a deštníky, reklamní předměty a dárky k rozdávání, cestovní šálky a originální VIP-dárky — jak ze skladu v Evropě, tak přímo z Asie. Kancelář naší společnosti se nachází v Hongkongu, zastoupení a sklad — v Rize, v Lotyšsku.

Reklamní předměty s potiskem

Na míru přizpůsobené reklamní předměty, jako jsou USB-flash disky, ruksaky, hrnky s logem a jiné, Vám pomohou při podpoře Vašeho podnikání a přidají firmě kladný image. Proto se reklamní předměty často používají společně s druhotnými marketingovými nástroji. Společnost SDI gifts je připravena Vám dodat libovolné reklamní předměty, dárky a dárkové předměty s potiskem v krátké době. Kvalitu naší práce garantujeme!

Originální řešení

Spolupracujeme s kolektivy návrhářů a uměleckými laboratořemi, které tvoří unikátní a neobyčejné reklamní předměty, dárky a dárkové předměty. Chcete uspořádat nezapomenutelnou reklamní akci, nebo darovat dárek, který udiví a potěší obdarovaného? Podívejte se na reklamní předměty z kolekce F.O.R., vytvořené mezinárodní skupinou návrhářů — nikde ve světě nenajdete nic podobného.

Znalosti a zkušenosti

Víme, jaké reklamní předměty a dárky Vám pomohou dosáhnout Vašeho cíle. Trvale sledujeme módní trendy a novinky na trhu reklamních předmětů a dárků. Víme, kde najít, jak dostat a doručit ty nejlepší reklamní předměty a dárky s nejlepším poměrem ceny a kvality.

Prostředky pro řešení Vašich požadavků

Náš cíl — dlouhotrvající spolupráce. Nabízíme dodávku oblíbených reklamních předmětů a dárků jak z vlastní kolekce (ODM), tak i výrobu dárků a dárkových předmětů na zakázku, podle Vašich náčrtů nebo popisu (OEM). Máme rozsáhlé zkušenosti v mezinárodní logistice. Všechny zakázky dodáváme přesně a v termínu.

Přátelský servis

Umíme anglicky, německy, lotyšsky a rusky. Domluvíme se se zákazníky z různých zemí a snažíme se zohlednit jejich představy a doporučení. Pokud máte nějaká přání a nebo otázky, spojte se, prosím, s našimi zástupci v Evropě, nebo v Asii.