This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Please review our Privacy Policy and Terms and Conditions Got it!

Jsme připraveni Vám nabídnout

Reklamní předměty velkoobchodně

Nejlepší a prověřené nástroje pro podporu Vašich výrobků a služeb — tašky a deštníky, reklamní předměty a dárky k rozdávání, cestovní šálky a originální VIP-dárky — jak ze skladu v Evropě, tak přímo z Asie. Kancelář naší společnosti se nachází v Hongkongu, zastoupení a sklad — v Rize, v Lotyšsku.

Reklamní předměty s potiskem

Na míru přizpůsobené reklamní předměty, jako jsou USB-flash disky, ruksaky, hrnky s logem a jiné, Vám pomohou při podpoře Vašeho podnikání a přidají firmě kladný image. Proto se reklamní předměty často používají společně s druhotnými marketingovými nástroji. Společnost SDI gifts je připravena Vám dodat libovolné reklamní předměty, dárky a dárkové předměty s potiskem v krátké době. Kvalitu naší práce garantujeme!

Originální řešení

Spolupracujeme s kolektivy návrhářů a uměleckými laboratořemi, které tvoří unikátní a neobyčejné reklamní předměty, dárky a dárkové předměty. Chcete uspořádat nezapomenutelnou reklamní akci, nebo darovat dárek, který udiví a potěší obdarovaného? Podívejte se na reklamní předměty z kolekce F.O.R., vytvořené mezinárodní skupinou návrhářů — nikde ve světě nenajdete nic podobného.

Znalosti a zkušenosti

Víme, jaké reklamní předměty a dárky Vám pomohou dosáhnout Vašeho cíle. Trvale sledujeme módní trendy a novinky na trhu reklamních předmětů a dárků. Víme, kde najít, jak dostat a doručit ty nejlepší reklamní předměty a dárky s nejlepším poměrem ceny a kvality.

Prostředky pro řešení Vašich požadavků

Náš cíl — dlouhotrvající spolupráce. Nabízíme dodávku oblíbených reklamních předmětů a dárků jak z vlastní kolekce (ODM), tak i výrobu dárků a dárkových předmětů na zakázku, podle Vašich náčrtů nebo popisu (OEM). Máme rozsáhlé zkušenosti v mezinárodní logistice. Všechny zakázky dodáváme přesně a v termínu.

Přátelský servis

Umíme anglicky, německy, lotyšsky a rusky. Domluvíme se se zákazníky z různých zemí a snažíme se zohlednit jejich představy a doporučení. Pokud máte nějaká přání a nebo otázky, spojte se, prosím, s našimi zástupci v Evropě, nebo v Asii.